Jmenuji se Milan Kramoliš, narodil jsem se jako jedno z tzv. “Husákových dětí” na začátku roku ’80 a celý svůj dosavadní život žiju ve městě Brně.

Zpočátku se zdálo, že profese mých rodičů (oba jsou stavaři) a dalších příbuzných (bratr mého dědy byl ve své době vcelku významným architektem v Brně – jmenoval se Miloslav Kramoliš) nebude mít vliv na můj profesní život, protože jsem se chtěl stát právníkem. Nakonec (na konci 2. ročníku na gymnáziu) mě ale tak trochu rodinná profese dostihla a já jsem se rozhodl, že se stanu architektem. Dva roky příprav na přijímací zkoušky přinesly své ovoce a tak jsem v roce 1998 nastoupil po 4 letech strávených studiem na gymnáziu Křenová na FA VUT v Brně, kde jsem strávil úžasných 6 let studia.

Stal jsem se tedy architektem a za svoji více než desetiletou kariéru jsem vyprojektoval vcelku zajímavé věci – od interiérů kaváren až po továrny.

Jako zaměstnanec jsem pracoval celkem ve dvou firmách. Na průmyslovou architekturu zaměřené Kovoprojektě (2002 – 2012) a v architektonickém ateliéru ARCHSTUDIO (2012 – 2014), jteré je zaměřeno převážně na individuální bydlení, hotely a wellness provozy.

V roce 2011 jsem získal autorizaci v oboru Architektura (A1) a od 1. 6. 2014 jsem se vydal na volnou nohu, abych mohl být flexibilnější ve svém čase.

Píšu blog, kde se snažím popsat věci, které mě v životě potkávají – ať už se to týká čehokoliv – politiky, křesťanství, vztahů, dobrých akcí, zajímavých výročí, atd.

Mám úžasnou rodinu – krásnou a skvělou ženu, které se podařilo v roce 2013 rozjet krásný e-shop s bytovými doplňky, a tři neskutečné děti.

Ve volném čase, který mi mimo práci a rodinu zbývá, hraju na v našem kostele na kytaru, protože jsem věřící křesťan a tento můj “stav” se snažím promítnout do toho všeho, co dělám.

Kontaktovat mne můžete e-mailem a nebo telefonicky na čísle +420604381752